[head_script]
Cradle of Empires Match-3 Game icon

4.5 246.5k 58


8.2.1 Awem Games Limited


Seçilmiş kişi olun ve zengin hikâye akışı, heyecan verici three in a row jewel blast journey ve hazinelerle bu …

Seçilmiş kişi olun ve zengin hikâye akışı, heyecan verici three in a row jewel blast journey ve hazinelerle bu temple saga match 3 bejeweled block puzzle eşleştirme oyununda eski imparatorluğun kalıntılarından yükselmesine yardımcı olun!
Cradle of Empires, heyecan verici aile-arkadaş 3’lü eşleştirme blok bulmaca gündelik oyunlarından biridir. Sizi 3 in a row bejeweled eşleştirme, inşa ve toplama becerilerinize meydan okuyan destansı bir yolculuğa çıkarır. Nimirxu ve Mısırlı göçmenlerin yardımıyla Amrun’un lanetini dağıtabilir ve eski medeniyeti ve temple’ları önceki görkemine geri döndürebilirsiniz. Adım atın ve kötüye karşı iyinin zaferinin gizli silahı olun!

OYUNU ÖZEL YAPAN NE?
● Benzersiz oynanabilirlik harmanı: Three in a row block puzzle jewel drop blast eşleştirmesi yaparsınız, büyük bir şehir inşa edersiniz ve bir maceraya atılırsınız.
● Mega boyutlu macera: Benzersiz karmaşalar, görevler ve karakterler ile bu macera dolu öyküye dalacaksınız.
● Eski şehirler ve medeniyetler: Kötünün yok ettiği şehirleri ve tapınakları yeniden inşa etmenize yardımcı olacak 3’lü eşleştirme bulmaca seviyelerini oynayın.
● Farklı oyun modları: 6 farklı match 3 modu oynarsınız.
● Çok sayıda güçlendirici: Bonus, hazine, güçlendirici ve tılsım kazanabilirsiniz. Bunları kullanarak kendi stratejinizi geliştirin.
● Düzenli güncellemeler: Gelecekteki güncellemelerde yeni binalar, görevler, bonuslar, seviyeler ve yepyeni medeniyetler ile maceralarınız bitmeyecek.
Three in a row jewel block puzzle, match 3 blast, eşleştirme, bejeweled temple saga crush hazineleri ve daha fazlası ÜCRETSİZ!

Tatil için Hazır olun – Festival güncellemeleri

BAĞLANTIDA KALIN
Bize katılın: https://www.facebook.com/cradleofempires
Bizi bulun: https://www.facebook.com/awemgames
Daha fazla eğlenin: http://www.awem.com

8.2.1

admin

5.0

Android

5.0

Bulmaca

Bulmaca

4.5 Rating (246540 Votes )
Fiyat: $ 0

Last updated on 16 Şub 2024

- Bu güncellemede: - Bahar yaklaşıyor! Yeni hazine avı sezonu 4 Mart'ta başlayacak. Macera tam bir ay sürecek!
[rel_post][rate_gps]
[share_ft][section_ft]