[head_script]
Kabarık Sonbahar icon

4.6 479k 108


2.1.1 Kilosaurus


Şaşırtıcı derecede eğlenceli (ve inanılmaz derecede sevimli) 3D sonsuz koşu macerasına dalın! Sevimli kabarıklığınızı sadece bir parmağınızla tehlikeden geçirirken …

Şaşırtıcı derecede eğlenceli (ve inanılmaz derecede sevimli) 3D sonsuz koşu macerasına dalın! Sevimli kabarıklığınızı sadece bir parmağınızla tehlikeden geçirirken seviyeden sonra seviyeye geçin. Bir yangından kaçın, buzun etrafında yılan yapın, lazerleri geçin ve yolunuzu engelleyen diğer çılgın tehlikelerden kaçın.

Yol tuzaklarla dolu, ama sizi içeri çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Özellikler:
* İnanılmaz 3D animasyon, çocuklar arasında popüler olan erişilebilir oyunla buluşuyor, ancak yine de herkese acele edecek kadar hızlı bir arcade aksiyonuna sahip.
* Ekranı bulanıklaştıran buz bloklarını atlat, alevlerden kaç ve sevimli Kabarıklığına zarar verebilecek birçok tehlikeyi geç.
• 60’tan fazla havalı kabarıklığın kilidini açmak için Altın toplayın ve size en uygun sevimli küçük kabarıklığı bulun.

Popüler sonsuz koşu oyun tarzının ve hızlı aksiyonun tadını çıkaran çocuklara (yine de yetişkinlere süper bağımlılık yapan) yayılmak için mükemmel bir oyun!
_____________________________________________

Bizi ziyaret edin fluffyfall.com

Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza olanak tanır ve sizi üçüncü taraf bir siteye yönlendirebilecek üçüncü taraf reklamları içerebilir.

Gizlilik Politikası: kilosaurus.com/privacy-policy
Kullanım Şartları: kilosaurus.com/terms-of-service

2.1.1

admin

5.1

Android

5.1

Geçit

Geçit

4.6 Rating (479077 Votes )
Fiyat: $ 0

Last updated on Sep 28, 2023

Çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.
[rel_post][rate_gps]
[share_ft][section_ft]